ТОП 5 причин для аутсорсу в господарстві

ТОП 5 причин для аутсорсу в господарстві

Аутсорсинг у вітчизняному агробізнесі знаходиться поки що на етапі становлення.<br /> Якщо ж коротко, то дуже багато аграріїв намагаються господарювати "по-старому" і ще надто мало компаній можуть запропонувати їм господарювати "по-новому".

Carefield. Аграрний аутсорсинг в Україні та світі

Carefield. Аграрний аутсорсинг в Україні та світі

На нашу думку, сільське господарство стало агробізнесом. Дожили! Приємно! А ще приємніше, що тепер є можливість майже кожен етап агровиробництва доручити стороннім фахівцям.

Аутсорс в житті та агробізнесі: основні паралелі

Аутсорс в житті та агробізнесі: основні паралелі

Сьогодні людина близько 60% усіх побутових процесів віддає на аутсорс, як запевняють нас останні статистичні дослідження та соцопитування.

Прибуток — це не головне!

Прибуток — це не головне!

Більшість аграріїв вважає, що прибуток це різниця між доходами та витратами. Такий підхід справедливий для визначення чистого прибутку, та й то лише у випадку, якщо все чітко враховано та розраховано. Цей показник можна використовувати для визначення підсумкового результату роботи, але для оцінки загальної успішності бізнесу на кожному етапі виробничого процесу необхідно звернути увагу й на інші види прибутку.

Приготування бакової суміші

Приготування бакової суміші

Переваги застосування бакових сумішей препаратів в технологіях захисту й догляду рослин очевидні. Вони дозволяють підвищити економічну ефективність заходів, покращити продуктивність праці, мінімізувати пестицидне навантаження на ґрунт шляхом зниження норм витрат кожного препарату та зменшити кратність обробок й відповідно механічні пошкодження урожаю.

Як безкоштовно та безпечно позбавитися тари від ЗЗР

Як безкоштовно та безпечно позбавитися тари від ЗЗР

За останні декілька років сільське господарство України було однією з небагатьох галузей, яка продовжувала ріст та демонструвала позитивні результати. Врожайність основних культур постійно зростає, що стало можливим завдяки оновленню техніки та дотриманню технологій вирощування. Щороку Україна імпортує 80-100 тисяч тонн ЗЗР, що дозволяє далі підвищувати врожайність та отримувати стабільні врожаї. Після використання пестицидів залишаються сотні тонн пластикової тари, яка повинна бути утилізована, для запобігання потрапляння забруднюючих речовин в грунт, повітря та воду. Чому це дуже важливо та як проводити утилізацію безкоштовно, легко та безпечно — ділимось власним досвідом.